Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Gwarancja jakości

Bardzo często pytacie nas Państwo:

czy perfumy, które sprzedajemy są oryginalne?

 
Oświadczamy, iż wszystkie oferowane przez nas produkty są oryginalne i Nasz asortyment pochodzi od tych samych dostawców, u których zaopatrują się klasyczne perfumerie. Naszymi kontrahentami są certyfikowani i doświadczeni dystrybutorzy perfum.

Posiadamy 100% pozytywnych komentarzy na Allegro -  gwarancja tego, że sprzedajemy tylko oryginalne produkty, zapraszamy do lektury komentarzy naszych klientów, które najlepiej świadczą o naszej rzetelności i oryginalności sprzedawanych produktów.

Ponadto, do każdego zakupionego towaru dokładamy paragon (na życzenie fakturę), będący dowodem zawarcia transakcji i podstawą dochodzenia wszelkich ewentualnych roszczeń.

dlaczego na zdjęciu perfumy mają inny kolor niż w rzeczywistości?

Zdjęcia towarów, które są  w naszym sklepie mogą się różnić kolorem. Wynika to z tego, że często zdjęcie, które wstawiamy jest grafiką, której kolor jest bardziej wyrazisty, nasycony. Bardzo duży wpływ na kolor zdjęcia ma również światło dzienne oraz wieczorowe sztuczne.

dlaczego te perfumy na mnie nie pachną, a na innej osobie czułem ten zapach?

Każdy z nas jest wrażliwy na inne nuty zapachowe, do niektórych  przyzwyczajamy się bardzo szybko i po prostu przestajemy je po chwili zauważać. To, że nie czujemy perfum na sobie jest bardzo dobrym znakiem ponieważ oznacza to, że idealne do nas pasują. Chodzi o to, żeby nasze perfumy czuły osoby z naszego otoczenia. Natomiast w przypadku perfum, które są mocne i intensywne, na pewno i my sami będziemy je czuć na własnej skórze. 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl