Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Bezpieczeństwo

 

BEZPIECZEŃSTWO-OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Do realizacji zamówienia w zlotezapachy.pl wymagana jest Państwa zgoda na przetwarzanie danych. Przekazane informacje, służą nam wyłącznie do poprawnego zaadresowania paczki i przekazania jej do firmy kurierskiej.

Z chwilą złożenia zamówienia, klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, niezbędnych do realizacji zamówienia przez zlotezapachy.pl w oparciu o ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

TRANSPORT

Transport to jeden z etapów realizacji zamówienia w zlotezapachy.pl Mając świadomość, jak długą drogę muszą przebyć nasze paczki, dokładamy wszelkiej staranności, aby zabezpieczyć je przed uszkodzeniami w czasie transportu.

Każda paczka jest solidnie zapakowana(do pakowania używamy kartonów o właściwej grubości i wytrzymałości). Każdy produkt zawijamy w  folię bąbelkową, która chroni przed wszelkimi uszkodzeniami.  Paczki są dodatkowo UBEZPIECZONE i dzięki temu, nie muszą się Państwo martwić, że zamówiony produkt ulegnie uszkodzeniu.

 

Jak długo trzeba czekać na zamówione produkty? Paczki są nadawane codziennie, jednak nie dajemy gwarancji na czas realizacji naszego przewoźnika zazwyczaj nasi Klienci czekają od 2 do 3 dni.

 


do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl